Vítězové dalšího ročníku Stromu Znojemska budou vyhlášeni

Hlasování vloni vyhlášené ankety Strom Znojemska 2012 bylo uzavřeno s koncem měsíce března 2013, poté byly sečteny hlasy z internetu a z výstav. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se dozví, který z navržených stromů byl tentokrát veřejnosti nejsympatičtější, přijďte ve středu 10. dubna do Domu umění.

Lípy u popické kaple, vítězové minulého ročníku, který strom či stromy to budou tentokrát?Lípy u popické kaple, vítězové minulého ročníku, který strom či stromy to budou tentokrát?

Dům umění ve Znojmě bude opět místem slavnostního vyhlášení výsledků ankety. Tentokrát se sejdeme ve středu 10. dubna 2012 v 17.30h v kavárně ve vestibulu v přízemí.

Podrobné informace naleznete zde: pozvánka na vyhlášení pozvánka na vyhlášení (610,37 KB)


Návrhy pro Strom Znojemska 2012 byly sbírány od loňského června do listopadu. Poté byly veřejnosti představeny postupně na třech výstavách - nejprve tradičně na SOU a SOŠ na Přímětické ulici ve Znojmě, odkud se po Novém roce výstava stěhovala do Domu umění, kde dělala doprovod oběma cyklům přednášek (Jihomoravského muzea i Správy Národního parku Podyjí). Historicky poprvé byla výstava uspořádána i v Moravském Krumlově, sídle spolupořádající organizace Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko. Na všech výstavách mohli návštěvníci vyjádřit své sympatie ke stromům zachyceným na vystavených fotografiích pomocí hlasovacích lístků. Po celou dobu probíhalo také hlasování na našich webových stránkách. Začátkem dubna byly potom všechny hlasy sečteny.

Těšíme se na všechny příznivce stromů, kteří si příjdou poslechnout vyhlášení výsledků a slovo na závěr tohoto ročníku ankety, doplněné promítáním. Všichni, kdo se zúčastnit nemohou, dozvědí se výsledky po slavnostním vyhlášení z našich webových stránek a dalších sdělovacích prostředků. Děkujeme za podporu sponzorům a všem příznivcům stromů a přírody na Znojemsku.

Kavyl s. r. o. Venuta

    Keramika Maixner, Hnanice