Televizní medvíďata si užívala barevného podzimního Podyjí. Připomeňte si ho s nimi

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Martin a Agáta, dvě malá medvíďata z populárního televizního seriálu, se na sklonku minulého roku vydala natáčet nové díly do podzimního Podyjí.  Užila si barevného listí i tajuplné mlžné atmosféry našeho národního parku. Podívat se na ně můžete na webu České televize.

Image
FOTO: Tomáš Rothröckl / Správa Národního parku Podyjí

„Martin se narodil jako první. Je větší, nikdy to ale nezneužívá, je to gentleman každým coulem, i když jsou situace, kdy si dovede svoje vybojovat. Je uvážlivý, zvídavý, snaží se všechno vědět, rád leze na stromy a je to velký vtipálek. Agáta zase spoléhá na svůj šarm a nenápadnost, s níž se dostane všude a často jako první,“ popisuje autor seriálu Václav Chaloupek.

VIDEO: Podívejte se na díl Méďů na cestách věnovaný Podyjí
FOTOGALERIE: Prohlédněte si fotografie z natáčení

Agáta a Martin jsou Václavovi třetí medvědi, které vychoval. Kromě nich má na své hájence také lišky, vlky, srnu, kočky a psy a pro všechny je to respektovaný „táta“.

Medvíďata se vydávají na cestu po turisticky atraktivních lokalitách, památkách a přírodních rezervacích.  Smyslem jednotlivých dílů cyklu je tak navštívené objekty a kraje nejen popsat a zprostředkovat jejich bohatství, zázemí, ale zejména vzbudit v divácích touhu uvidět vše na vlastní oči.  Cílovou metou autorů je dětský výkřik: „Tati, mami, tam musíme jet!!!“, tvrdí tvůrci.


&source=https://www.nppodyji.cz" title="LinkedIn" onclick="javascript:window.open(this.href,'', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">