Strom Znojemska v galerii na Slepičím trhu

Od 6. ledna je výstava k anketě Strom Znojemska 2013 přemístěna do prostor galerie v Domě porozumění na Slepičím trhu ve Znojmě.

Expozice, která je sestavená nejen z aktuálních návrhů do ankety, se tentokrát ze střední školy na Přímětické ulici ve Znojmě poprvé stěhovala na toto nové místo, oproti předchozím třem ročníkům, které mohli lidé shlédnout vždy od ledna ve znojemském Domě umění.

výstava v Domě porozumění

Na výstavě si návštěvníci mohou prohlédnout třináct návrhů zajímavých stromů našeho regionu, vybrat si jednoho až tři nejsympatičtější kandidáty a dát jim svůj hlas. Kromě toho se mohou dozvědět něco o historii ankety, o vítězích minulých ročníků, případně o jejich úspěšnosti v celostátní anketě Strom roku. Atmosféru dokreslují dřevěné hudební nástroje, přírodniny a dětské obrázky.

Vybrat své kandidáty a vhodit hlasovací lístek do urny přímo v galerii můžete do 26. února 2014, vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 11 do 17h. Kdo by výstavu nestihl, může do konce března hlasovat také na našich webových stránkách, případně navštívit v březnu výstavu v Moravském Krumlově.

plakat_pozvanka_dum_porozumeni.pdf plakat_pozvanka_dum_porozumeni.pdf (1,04 MB)