Strom Znojemska má své vítěze

Které stromy byly na Znojemsku tentokrát vybrány jako nejsympatičtější? To se dozvíte na Vyhlášení výsledků ankety Strom Znojemska 2011 v pondělí 23. dubna 2012 ve vestibulu v přízemí Domu umění na náměstí T. G. Masaryka ve Znojmě.

Jde o vyhlášení již druhého ročníku regionální ankety, která je předstupněm k celostátní anketě Strom roku. Návrhovatelé mohli své oblíbené stromy přihlašovat o léta 2011, z celkem devíti návrhů byla sestavena výstava, kterou mohli zájemci shlédnout nejprve v prosinci 2011 na střední škole na Přímětické ulici ve Znojmě a poté ve znojemském Domě umění. Na obou místech mohli odevzdávat své hlasy pro vybrané stromy, hlasovat bylo možné také na webových stránkách Národního parku Podyjí. Výsledný počet hlasů pro jednotlivé kandidáty jsme tedy dostali sečtením výsledků z hlasovací urny a z internetového hlasování.

sčítání hlasů na hlasovacích lístcíchsčítání hlasů na hlasovacích lístcích

Kdo bude zvědavý na výsledky již v pondělí 23. dubna - což je termín zvolený k příležitosti oslav mezinárodního Dne Země (22. dubna) - bude vítán od 17,30 h ve vestibulu Domu umění. Poté budou výsledky samozřejmě zveřejněny také na webech Národního parku Podyjí a Živého pomezí Krumlovsko - Jevišovicko.

Pozvánka na vyhlášení výsledků ankety Pozvánka na vyhlášení výsledků ankety (223,77 KB)


Děkujeme sponzorům ankety a Ministerstvu životního prostředí za zapůjčení filmu na doplnění programu.

 

Kavyl s. r. o.

Venuta

Keramika Maixner, Hnanice