Posílejte své návrhy do ankety Strom znojemska 2012

Anketa strom Znojemska se začíná pomalu stávat tradicí. Její třetí ročník byl právě vyhlášen. Své návrhy můžete zasílat od 1. června až do 16. listopadu 2012.

leták vyhlášení ankety 2012

Anketu opět vyhlašuje klub přátel stromů Znojemska, Správa Národního parku Podyjí a Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko. Až do poloviny listopadu budou organizátoři sbírat návrhy, poté připraví ze zaslaných a odevzdaných materiálů expozice. Na výstavy, na kterých bude možnost hlasování pro jednotlivé kandidáty, se tentokrát mohou těšit nejen občané Znojma, ale nově i v Moravském Krumlově. Kromě toho je v plánu samozřejmě opět i internetové hlasování.

Závěr jara, celé léto a první polovinu podzimu, spjatou obvykle s krásnými barvami listí na dřevinách, mají navrhovatelé na výběr a pořízení fotografií oblíbeného stromu, který může být něčím zajímavý i pro ostatní. Pokud tedy nemáte nápad na vlastní příspěvek do ankety, sledujte další informace o anketě na našich webových stránkách od listopadu. A nebo zapátrejte v paměti, či na svých prázdninových výletech po Znojemsku a přispějte také konkrétním návrhem.

Výsledky minulých ročníků najdete zde:

https://www.nppodyji.cz/ekoporadna/vitezove-ankety-strom-roku-znojemska-2010

https://www.nppodyji.cz/stromy-znojemska-se-staly-stolete-lipy-u-popicke-kaple

Vítězové minulého ročníku:

Sekvojovci v KravskuSekvojovci v Kravsku

Lípy u popické kapleLípy u popické kaple

Topol v KubšicíchTopol v Kubšicích