Ozvěny Ekofilmu ve Znojmě: Vyberte si sami, co chcete vidět

Loňský festival Ekofilm v Brně přinesl opět zajímavé snímky. Letos máte poprvé možnost sami ovlivnit, co z nich ve znojemském kině Svět v druhé polovině dubna uvidíte. 

Znojemský festival Ozvěny Ekofilmu pořádaný Správou Národního parku parku Podyjí bude opět promítat v dopoledních hodinách dvou po sobě jdoucích týdnů pro školy z regionu. Tentokrát začíná po velikonocích, v úterý 18. dubna. Téhož dne proběhne i první ozvěnový podvečer věnovaný veřejnosti, začátek promítání je naplánován na 17 h. Druhé představení filmů z Ekofilmu proběhne o týden později, v úterý 25. dubna ve stejném čase.

chut.jpg

Protože promítací čas není nekonečný, rádi bychom vám dali možnost spolupodílet se na výběru toho, co vám z nabídky bude připadat nejzajímavější. Vybírat můžete z delších filmů, ke kterým budou dle časových možností přiřazeny kratší snímky. Konečný výběr tedy proběhne podle vašich preferencí a časových možností.

potopa_plakat.jpg

Níže přinášíme výběr filmů, o všech si můžete v odkazu přečíst podrobnosti:

dlouha_zluta_cesta.jpg

Ať už si vyberete dokument o zodpovědnosti mladých lidí při volbě zdroje masa pro jejich potravu, o životě ve městě po zemětřesení, cestě mladých italských zemědělců na mulách do prezidentského paláce, o současnosti pygmejů, městě zatopeném přehradou, tradici lovu velryb v Japonsku, tadžikistánských tanečnicích nebo indickém ekologovi, budeme se na vás těšit v kině Svět.

Hlasování je uzavřeno, na jeho základě byl vybrán program - přečtěte si jej na přiloženém plakátu:

ozveny_ekofilmu2016_verejnost.pdf ozveny_ekofilmu2016_verejnost.pdf (789,04 KB)

Anketa

Vyberte filmy pro znojemský Ekofilm!
NABYTÁ CHUŤ 7 %
HABITAT – OSOBNÍ POZNÁMKY 6 %
DLOUHÁ ŽLUTÁ CESTA 10 %
ZA OPONOU 13 %
MALÍ LIDÉ. VELKÉ STROMY. 12 %
POTOPA 15 %
ZA ZÁTOKOU 7 %
MUŽ, JENŽ ZASTÍNIL HORY 12 %
DUCH LESA 13 %
Celkem hlasovalo: 24