Ozvěny Ekofilmu opět ve Znojmě

Přijďte se podívat na zajímavé krátké filmy z mezinárodního festivalu Ekofilm, potěšit vás mohou i regionální produkty či kontakt s živými zvířaty.


Foto z filmu Dunaj - Amazonka Evorpy

Po roce opět zavítá do Znojma festival Ozvěny Ekofilmu, který tentokrát přiváží snímky z Ekofilmu 2014. K vidění budou nejen téměř všechny oceněné filmy, mezi které patří mimo dokumentárních i krátké animované. 

Do kina můžete přijít v některý z úterních podvečerů (14. nebo 21. dubna), v sobotu 25. dubna pak bude Ekofilmu věnováno celé odpoledne. První film z devíti vybraných odstartuje sobotní promítání ve 14 hodin. Příchozí se mohou mezi sledováním filmů potěšit se zvířaty na zahrádce kina, kde se jim dostanou i odpovědi na jejich otázky o vystavených chlupatých (a jiných) přátelích člověka. Mimo králíčků a dalších chlupáčů dovezených především z chovatelského kroužku znojemského Domu dětí a mládeže by zde měl být k vidění i unikátní prosklený včelí úl. Ve vestibulu kina se zase diváci setkají s regionálními produkty, mohou si zakoupit čerstvé farmářské sýry, drobnosti z ovčí vlny či se dozvědět něco o výrobě domácích přírodních mýdel.

Program:

plakát Ozvěny Ekofilmu 2015 veřejnost

ozveny_ekofilmu2015_verejnost.pdf ozveny_ekofilmu2015_verejnost.pdf (1,66 MB)

Anotace filmů:

OZVENY_EKOFILMU_2014_anotace.pdf OZVENY_EKOFILMU_2014_anotace.pdf (400,08 KB)