Přihlaste se do kurzu průvodců Národního parku Podyjí

Správa Národního parku Podyjí připravila tento rok kurz průvodců po tomto chráněném území. Kurz se uskuteční ve dvou tříapůldenních školeních v dubnu a v říjnu 2019. Lektory budou zaměstnanci Správy parku a jejich externí spolupracovníci. Úspěšní absolventi získají průvodcovský certifikát Správy Národního parku Podyjí. Přihlásit se do kurzu můžete do 31. března 2019. 

KAPACITA KURZU UŽ JE BOHUŽEL VYČERPÁNA. NOVÉ PŘIHLÁŠKY NENÍ MOŽNÉ PŘIJMOUT.

„Našim cílem je zajistit pro návštěvníky národního parku kvalitní průvodcovské služby, které budou vycházet ze znalosti místa, potřeb ochrany přírody a krajiny, ze zásad forem udržitelného turismu a principu výchovy k ochraně životního prostředí,“ říká náměstek ředitele Správy Národního parku Podyjí Jan Kos.

První seminář začne ve čtvrtek 11. dubna a bude trvat až do neděle 14. dubna. Na druhé kolo semináře se účastníci mohou těšit od 10. října. Na účastníky kurzu čeká téměř šedesát hodin informací. Polovinu tohoto času stráví na terénních exkurzích. Cena kurzu je 1500 korun. 

Přihlásit se můžete pomocí tohoto formuláře.

Podrobnosti naleznete v těchto propozicích v těchto propozicích (1,02 MB). Další informace podá Jan Kos (kos@nppodyji_cz).

Kurz je podpořen projektem „Prožijte a poznejte Podyjí“, akceptační číslo 02871832, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí na základě rozhodnutí ministra životního prostředí