Vítězové ankety Strom Znojemska - tentokrát topoly a jerlín

Anketa Strom Znojemska 2012 má již svoje vítěze Hlasování bylo uzavřeno s koncem měsíce března, pro konečný výsledek byly sečteny hlasy z internetu a všech tří výstav (ve Znojmě a v Moravském Krumlově). Na prvních třech místech skončily topoly v Olbramovicích, jerlín ve Višňovém a topoly ve Znojmě.

topoly v Olbramovicíchtopoly v Olbramovicích

Nejvíc hlasů posbírala řada topolů v Olbramovicích, na druhém místě skončil jerlín v zámeckém parku ve Višňovém. Pro oba tyto kandidáty hlasovalo více než 6 stovek lidí. Třetí místo s necelými 200 hlasy obsadily topoly na Dobšické ulici ve Znojmě. Nejvíce hlasů získali první tři umístění díky internetovému hlasování, další stromy již byly na výstavách i na webu oceňovány jen desítkami hlasů, rozdíly mezi ostatními kandidáty nebyly velké. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v přiložené tabulce.

výsledky Strom znojemska 2012 výsledky Strom znojemska 2012 (249,42 KB)

jerlín v zámeckém parku ve Višňovémjerlín v zámeckém parku ve Višňovém

topoly na Dobšické ulici ve Znojmětopoly na Dobšické ulici ve Znojmě


Ohlédnutí za posledním ročníkem Stromu Znojemska na setkání 10. dubna v Domě umění bylo zpestřeno recitací Jiřího Svobody, hudbou v podání Pavla Frinda a promítáním fotografií stromů ze všech ročníků ankety a krátkého filmu Yanna Arthuse Bertranda O lesích a lidech. Zavpomínali na všechny tři proběhlé ročníky této regionální soutěže a byly byly slavnostně vyhlášeny výsledky. Již teď se těšíme na další navazující akce a nový ročník regionální ankety.

Hlasování bylo uzavřeno s koncem měsíce března, pro konečný výsledek byly sečteny hlasy z internetu a všech tří výstav (ve Znojmě a v Moravském Krumlově). Na prvních třech místech skončily topoly v Olbramovicích, jerlín ve Višňovém a topoly ve Znojmě.

&source=https://www.nppodyji.cz" title="LinkedIn" onclick="javascript:window.open(this.href,'', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">